Весняний водний похід фізкультурно-оздоровчого клубу

“Labtamyata”

 

З 9 по 11 квітня члени юнацького клубу “Labtamyata” здійснили перший в цьому році водний похід. Він розпочався від порогу Міського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”. Проїзд автобусом до с. Миропілля, а далі байдарки на воду, весла в руки і гайда по високій воді на Суми.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ні нічна холоднеча, ні повінь не стали на заваді нашій подорожі. Дорогою зробили декілька зупинок для проведення екологічних «зачисток» в місцях масового відпочинку по берегам Псла.. Найбільш ретельну «зачистку» провели в місцях обох наших ночівель: в сосновому гаю біля с. Запсілья та в сосновому лісочку поблизу с. Ольшани.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Вразила нас кількість сміття на самих мальовничих лісових галявинах розташованих на берегах річки.

Хотілося стати на березі й кричати: «Люди схаменіться!»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


До нас природа віднеслась с повагою, мабуть дякувала за добре відношення до неї. Всі три дні видалися сонячним, це ще більш додавало веселого настрою.

Дорогою траплялися як природні, так і зроблені людськими руками перепони для нашого сплаву. Мусили робити невеликі зупинку, щоб ретельно їх обстежити та вибрати спосіб подолання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Запам’яталися перші дзвінкі натхненні пісні птахів, цілі галявини первоцвітів, душевні розмови та співи біла вечірнього вогнища, влучні, дотепні жарти.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Це єднання з природою всім додавало нових сил, натхнення та великого задоволення від проведення чергової нашої експедицій «Чисте довкілля» та «Життя без сміття».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Добре відпочивши, наша флотилія причалила біля гребної базі ДЮСШ “Україна”.

Нажаль, це вже був кінець нашого походу. Залишились гарні спогади та багато фотографій.

 

Головний Адмірал клубу

В. М. Угнічев